O MNIE

Witam. Mam na imię Dawid. Miło mi Was tutaj gościć. Chciałbym żebyście w ciągu kilku najbliższych chwil zapoznali się z moja pracą. Fotografia ślubna to coś co sprawia mi coraz większą frajdę. Uwielbiam fotografować zakochanych ludzi i chwytać ich emocje. To, że zapraszacie mnie do spędzenia z Wami jednego z najpiękniejszych dni w życiu to ogromne wyróżnienie. Zerknijcie na moje fotografie, a jeśli chcecie abym stworzył Waszą slubną opowieść to czekam na kontakt.

Mówiąc o mojej pracy z radością pragnę wspomnieć, że nie tylko klienci doceniaja moją fotografię. W roku 2016 byłem zwycięzcą Zankyou International Wedding Awards i zostałem uznany jako jednen z najlepszych fotografów ślubnych.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Ceny moich poszczególnych usług (fotografia ślubna, reklamowa, sesje narzeczeńskie i portretowe) są mocno uzależnione od czasu i miejsca ich realizacji. Aby dokładnie oszacować koszty potrzebuję kilku szczegółów z formularza kontaktowego obok. Zazwyczaj odpisuję w ciągu kilku godzin. Jesli chcecie znać cenę i dostępność terminu teraz to zapraszam również do kontaktu telefonicznego:
Dawid Mazur
+48 511 705 940
biuro@dawidmazur.pl

Mój instagram @dawidmazur_fotografia