Kasia i Kamil

"Szukając fotografa przed ślubem przypadkowo trafiłam na stronę Dawida. Po obejrzeniu galerii nie dało się nie zauważyć, że fotografia to jego pasja a zdjęcia kryją w sobie pewna zagadkę. Materiał jaki otrzymaliśmy jest  zachwycający.  Najważniejsze momenty w naszym życiu zostały uchwycone w każdym detalu - taki materiał chcieliśmy. Podejście do klienta super, mega luźna atmosfera. Polecamy z całego serca i jeszcze raz dziękujemy!! K&K"

Przejdź do galerii Kasi i Kamila

Justyna i Dawid

"Po dokładnym zapoznaniu się z port folio Dawida, dokonaliśmy jednogłośnie decyzji, że chcemy, aby to on utrwalił nasz najpiękniejszy dzień. Już w trakcie wesela wiedzieliśmy, że dokonaliśmy dobrego wyboru, a kadry, które otrzymaliśmy tylko to potwierdziły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonał Dawid. Gdybyśmy mieli wybrać ponownie, wybralibyśmy tak samo"

Gorąco polecamy!

Justyna & Dawid 

Iza i Tomek

Jak najbardziej zasługujesz na 5*, zdjęcia genialne, Kościół, impreza a plener... ehh: ) oj warto było bo wspomnień uchwyconych w kadrach cała masa: ) jeszcze raz ślicznie dziękujemy że podjołeś się tego zadania!

Przejdź do galerii Izy i Tomka

Po więcej opinii zapraszam tutaj

Mój instagram @dawidmazur_fotografia

FORMULARZ KONTAKTOWY

Ceny moich poszczególnych usług (fotografia ślubna, reklamowa, sesje narzeczeńskie i portretowe) są mocno uzależnione od czasu i miejsca ich realizacji. Aby dokładnie oszacować koszty potrzebuję kilku szczegółów z formularza kontaktowego obok. Zazwyczaj odpisuję w ciągu kilku godzin. Jesli chcecie znać cenę i dostępność terminu teraz to zapraszam również do kontaktu telefonicznego:
Dawid Mazur
+48 511 705 940
biuro@dawidmazur.pl