Studio w domu – Wielkanocne życzenia

🐤🐤🐤

Korzystając z okazji chciałbym Życzyć Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to co jeszcze uśpione, ożywił to co już martwe.
Niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.

Dawid

🐤🐤🐤

Studio – w poszukiwaniu nowych wrażeń

To wynika chyba z braku zajęcia przed sezonem ślubnym. Dziś składałem nawet papierowe samoloty dla mojej córki według instrukcji faceta, który bije rekordy w odległości lotów takimi aeroplanami z celulozy :D (link tutaj gdyby ktoś chciał spróbować: thepaperairplaneguy.com ). Pewnego więc dnia gdzieś pomiędzy testowaniem noktona, słuchaniem niezłych aparatów i podziwianiem widoków okolicy z powietrza wpadłem na pomysł. Studio w domu. Miniaturowe bo na większe nie miałem miejsca, w czarno białych neutralnych barwach, z tłami tego samego koloru (chociaż na inne mam pomysł ale na razie ćśś ;) ). Na moim instastories mogliście zobaczyć też zdjęcia pięknych struktur drewna. To deski, z których przygotowana jest podłoga w studio. Nie zobaczycie ich jeszcze na zdjęciach bo wymagają lekkich poprawek i zabezpieczenia ubytków, ale gwarantuję, że będą prezentować się ciekawie.

Planowałem przygotować to studio na proste, ciasne portrety. Tutaj cały czas towarzyszyła mi fascynacja moim autorytetem w tej dziedzinie czyli Joey L. Sprawdzcie go, ten chłopak to prawdziwy geniusz. Jednak wtedy przyłączyła się moja żona i zaproponowała abyśmy zaprosili do studia gości, którzy na tym małym metrażu zmieszczą się w całości :D Mowa oczywiście o dzieciakach. Wszystko zbiegło się z cudownym okresem przedświątecznym. Nie przedłużając za bardzo zapraszam do zerknięcia na kilka roześmianych kadrów w naszych wielkanocnych “aranżacjach” :) No i miłego świętowania ;)