CO MOGĘ DLA WAS ZROBIĆ?
Mogę Was sfotografować najlepiej jak potrafię.

Mogę zapewnić, że w dniu Waszego ślubu zabiorę tyle pozytywnej energii, że wystarczy jej spokojnie do 1 w nocy. Nawet trochę więcej bo często w drodze do domu mam jej jeszcze w zapasie. Nie ma tutaj jakiejś ściemy. Gdybym podchodził do tego tylko jak do pracy to sądzę, że nie trwałoby to tak długo. Na pewno nie w takiej ekscytacji każdym kolejnym ślubem. Podobno jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Poniżej wrzucam więc kilka obrazów oraz odpowiadam na najczęstsze pytania moich par młodych.

Najpierw trochę prywaty :) Łatwiej mi chyba opisywać siebie zdjęciami niż słowami. Nie mam ich dużo, bo to jednak ja zazwyczaj robię zdjęcia i zazwyczaj nie robię ich sam sobie. Ale żebyście zobaczyli kim jestem nie muszę być na wszystkich :) Będę tutaj wrzucał sukcesywnie ciekawe momenty z mojego życia:

Ślubne FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nie będę tutaj za dużo pisał o tym jak fotografuję i jak przebiega dzień ślubu “ze mną”. Odstraszyłbym wiele osób nadmierną ilością tekstu. Jeśli chcecie wejść w to w głębiej i może współpracować ze mną to napiszcie do mnie. Możecie też zadzwonić. Przygotowałem trochę materiału, który odpowiednio zobrazuje Wam moją ofertę i moją pracę. Opowiem Wam o dniu ślubu, plenerze, ilościach zdjęć, albumach i fotoksiążkach. Zależy mi, żebyście oprócz mojej oferty dostali również jakąś ciekawą wiedzę. To w zamian za Wasz poświęcony czas. Zapraszam więc do kontaktu.