Serdecznie zapraszam na moje autorskie warsztaty fotografii ślubnej. Całodzienne merytoryczne spotkanie. Konkretna wiedza jak osiągnąć odpowiedni flow w pracy fotografa ślubnego. Poniżej krótki opis tego na czym skupiamy się podczas tego kilkunastogodzinnego spotkania warsztatowego.


A tak było ostatnio w Krakowie ;)


O FOTOGRAFOWANIU ŚLUBÓW

Skondensowana dawka wiedzy na temat fotografowania ślubów, zabaw weselnych, przygotowań ślubnych. Od detalu do szerokiego planu. Opowiem Wam o wszystkim, czego przez 10 lat fotografowania nauczyłem się, dowiedziałem lub doszedłem do tego sam. Poprzez ustawienia aparatu, ustawienia samego siebie i podejście do klienta. O tym jak godzić pracę fotografa ślubnego z rodziną, czerpać z tego tyle samo zysku co satysfakcji. Jak się nie wypalić i sprawić, żeby poprzeczka cały czas wędrowała wyżej.


O ŚWIETLE BŁYSKOWYM

Całkowicie zmieniony blok o błyskaniu lampami. Od najmniejszych spidlajtów po duże lampy studyjne w plenerze. Opowiem Wam o mojej przygodzie z modyfikatorami Magmod. O tym jak mój błysk zmienił się w roku 2020. Jak znowu zaczął dawać mi frajdę i ciekawsze efekty. Dziesiątki zdjęć rozłożonych na części pierwsze z opisanymi setupami oświetleniowymi. Zobaczycie mój proces pracy ze światłem błyskowym na weselu i sesji plenerowej. Dowiecie się jak niedużym kosztem i ciężarem osiągnąć zadowalające efekty w plenerze.


O OBRÓBCE I SELEKCJI

Jakie programy na przestrzeni lat okazały się przydatne, z jakimi przyszło się rozstać. Co mnie przyspieszyło, a co trzymało w miejscu. Omówienie kompletu oprogramowania, którego używam. Co mogę polecić, za co warto zapłacić. Co jest obowiązkowym „must have” a co omijać szerokim łukiem.

Jak sprawnie wybrać najlepsze zdjęcia ślubne – te ważne i najważniejsze. Jak nie pomijać, działać etapowo, powtarzalnie i skutecznie. Opowiem o moich metodach wyboru zdjęć, dlaczego nie traktuję tego jak zło konieczne.

Post produkcja jako etap wykańczania, kształtowania, symulowania spójności. Opowiem jakich technik używam przy pracy z kolorem. Jak nie stać się „passe” ze swoją obróbką i pozostać ponadczasowym. Minimum narzędzi, maksimum praktyki i uporządkowania. Wytłumaczę jak sprawnie obrabiać, żeby kolor się nas słuchał.


O MARKETINGU

Nie opowiem Wam o szukaniu klientów. Opowiem co robić, aby to klient szukał nas. Facebook, Instagram, może Seo i www? Opowiem Wam o tym co robię sam, co warto zlecić i komu. Jak prowadzić swój biznes, żeby nie zakończyć go po pierwszym terminie opłacenia ZUSu. Będzie też o ofercie i rozmowie z klientem. Będzie o tym, w jaki sposób od 10 lat nie miałem problemowych klientów mimo braku obwarowań w umowie, kar itp.


WSPARCIE PO WARSZTATACH

Jednym z ważniejszych argumentów o jakim pisali moi warsztatowicze jest o aby “nie zostawiać ich samych” po warsztatach. Dlatego też po pierwszej edycji uruchomiłem grupę na facebooku w której wymieniamy się doświadczeniami, nagrywam filmy instruktażowe z obróbką przykładowych zdjęć i ogólnie jestem dostępny dla Was. Chciałbym zgromadzić społeczność, która będzie pomagać sobie w rozwiązywaniu branżowych problemów. Zapraszam do dołączenia do nas.


FAQ

Najczęściej zadawane odnośnie warsztatów pytania i moje na nie odpowiedzi.

Rozpoczynamy o 9.00. Miło będzie mi zobaczyć Was już o 8.30 na kawie, ciastku, pogawędce. Jednak o 9.00 musimy już wszyscy siedzieć na miejscach i rozpocząć realizowanie warsztatowych treści. Kończymy planowo o 21ej. Nie nastawiajcie się na wyjście wcześniej, ewentualnie później :)

Oczywiście możecie zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny. W przerwach można o nim podyskutować z warsztatowiczami, podpiąć i przetestować moje obiektywy (bagnet sony FE). Nie nastawiajcie się jednak na fotografowanie. To nie warsztaty mające na celu budowanie portfolio. Sesja pochłania dużo czasu i jestem pewien, że forma wykładu z analizą fotografii, ustawień setupów oświetleniowych wniesie więcej niż sesja z parą/modelką.

W porządku chronologicznym skupimy się na następujących tematach:
– Reportaż ślubny i mój dzień ślubu
– Krótko o sprzęcie, ustawieniach aparatów i tego jak fotografuję od strony technicznej
– O fotografowaniu: Kompozycja, kadrowanie, kreatywność, budowanie opowieści na etapie reportażu
– Światło błyskowe. Gorący temat więc spora część będzie poświęcona błyskaniu. Lampy, modyfikatory, sposoby ich używania. Konkretna praktyczna wiedza pokazująca jak uzyskiwać ciekawe kratywne efekty na weselnych parkietach i podczas sesji plenerowych.
– Biznes fotografa ślubnego. O marketingu, kanałach sprzedażowych, pozyskiwaniu klientów. Również o ofercie i tym dlaczego nie mam problemowych klientów.
– Bonusowa część fotograficzno – kinematograficzna :)
– Blok o oprogramowaniu i obróbce.

Po wypełnieniu formularza dostaniecie maila z danymi do przelewu. Wpłacamy całość na podany numer konta i macie 100% gwarancję bycia na liście. Nie przewiduję zadatków/zaliczek.

Tak. Zwracam pieniądze gdy stwierdzisz, że rezygnujesz. Zdaję sobie sprawę, że w obecnych czasach może się to zdarzyć. Jednocześnie chciałbym, aby twoja decyzja była przemyślana, bo zajmowanie miejsca na liście do końca skutkuje tym, że ktoś nie dał rady się zapisać.

Część obróbkowa będzie trwałą około 3 godziny.

Po warsztatach zapraszam Was do grupy warsztatowej na facebooku. Są tam materiały z poprzednich edycji, filmy przypominające sposób obróbki zdjęć itp. Nie zostawiam Was samych z tą wiedzą, bo zdaję sobie sprawę, że jest jej sporo.

Planuję max 10 osobowe grupy.

CENA, MIEJSCE, ZAPISY

4 listopada – Warszawa
10 listopada – Kraków
13 listopada – Rzeszów
Start 9:00 – Koniec około 21:00 lub później dla wytrwałych :)

Cena: 1000zł – w cenie obiad oraz w ciągu dnia dostępna kawa, napoje,ciastka i żelki :)
Ilość miejsc: Małe kameralne grupy. Zachowane zasady bezpieczeństwa
Zapraszam do rezerwowania miejsc pisząc na maila biuro@dawidmazur.pl, telefonicznie: +48 511 705 940 lub przez poniższy formularz kontaktowy.

Pozdrawiam

Dawid

    Wybierz który termin warsztatów Cię interesuje