fbpx

Flow
&
Work

Warsztaty stacjonarne dla fotografów ślubnych

Podstaw fotografii dowiadywałem się głównie z książek. Kilka rzeczy wypracowałem sam metodami prób i błędów co zajęło sporo czasu. Najszybszą i najskuteczniejszą jednak metodą zawsze był udział w warsztatach, konferencjach, kursach. Nie każdych oczywiście. Bywały takie, z których wracałem z zaledwie jednym zdaniem nadającym się do wykorzystania. Jednak czasem to jedno zdanie okazywało się przełomowe. Dziś ja chciałbym dać Wam to, co wiem na temat fotografowania ślubów.

Zapraszam wszystkich spragnionych wiedzy na całodzienne merytoryczne spotkanie. Konkrety jak osiągnąć odpowiedni flow w pracy fotografa ślubnego. Poniżej przeczytacie o tematach jakie poruszymy.

O FOTOGRAFOWANIU ŚLUBÓW, IMPREZ WESELNYCH, SESJI PLENEROWYCH

Skondensowana dawka wiedzy na temat fotografowania ślubów, zabaw weselnych, przygotowań ślubnych. Od detalu do szerokiego planu. Opowiem Wam o wszystkim, czego przez 10 lat fotografowania nauczyłem się, dowiedziałem lub doszedłem do tego sam. Poprzez ustawienia aparatu, ustawienia samego siebie i podejście do klienta. O tym jak godzić pracę fotografa ślubnego z rodziną, czerpać z tego tyle samo zysku co satysfakcji. Jak się nie wypalić i sprawić, żeby poprzeczka cały czas wędrowała wyżej.

O ŚWIETLE BŁYSKOWYM

Całkowicie zmieniony blok o błyskaniu lampami. Od najmniejszych spidlajtów po duże lampy studyjne w plenerze. Opowiem Wam o mojej przygodzie z modyfikatorami Magmod. O tym jak mój błysk zmienił się w roku 2020. Jak znowu zaczął dawać mi frajdę i ciekawsze efekty. Dziesiątki zdjęć rozłożonych na części pierwsze z opisanymi setupami oświetleniowymi. Zobaczycie jak przebiega mój proces pracy ze światłem błyskowym na weselu i sesji plenerowej. Dowiecie się jak niedużym kosztem i ciężarem osiągnąć zadowalające efekty w plenerze.

O OBRÓBCE I SELEKCJI

Jakie oprogramowanie na przestrzeni lat okazało się przydatne, z jakimi przyszło się rozstać. Co mnie przyspieszyło, a co trzymało w miejscu. Omówienie wszystkich narzędzi, których aktualnie używam. Co mogę polecić, za co warto zapłacić. Co jest obowiązkowym „must have” a co omijać szerokim łukiem.
Jak sprawnie wybrać najlepsze zdjęcia ślubne – te ważne i najważniejsze. Jak nie pomijać, działać etapowo, powtarzalnie i skutecznie. Opowiem o moich metodach wyboru zdjęć, dlaczego nie traktuję tego jak zło konieczne.
Post produkcja jako etap wykańczania, kształtowania, symulowania spójności. Opowiem jakich technik używam przy pracy z kolorem. Jak nie stać się „passe” ze swoją obróbką i pozostać ponadczasowym. Minimum narzędzi, maksimum praktyki i uporządkowania. Wytłumaczę jak sprawnie obrabiać, żeby kolor się nas słuchał.

O MARKETINGU

Nie opowiem Wam o szukaniu klientów. Opowiem co robić, aby to klient szukał nas. Facebook, Instagram, może Seo i www? Opowiem Wam o tym co robię sam, co warto zlecić i komu. Jak prowadzić swój biznes, żeby nie zakończyć go po pierwszym terminie opłacenia ZUSu. Będzie też o ofercie i rozmowie z klientem. Będzie o tym, w jaki sposób od 10 lat nie miałem problemowych klientów mimo braku obwarowań w umowie, kar itp.

WSPARCIE PO WARSZTATACH

Jednym z ważniejszych argumentów o jakim pisali moi warsztatowicze jest o aby “nie zostawiać ich samych” po warsztatach. Dlatego też po pierwszej edycji uruchomiłem grupę na facebooku w której wymieniamy się doświadczeniami, nagrywam filmy instruktażowe z obróbką przykładowych zdjęć i ogólnie jestem dostępny dla Was. Chciałbym zgromadzić społeczność, która będzie pomagać sobie w rozwiązywaniu branżowych problemów. Zapraszam do dołączenia do nas.

FAQ

Start 9:00 – Koniec około 21:00 lub później dla wytrwałych :)

Cena: 1000zł – w cenie obiad oraz w ciągu dnia dostępna kawa, napoje,ciastka i żelki.
Ilość miejsc: Małe kameralne grupy do 10 osób. Zachowane zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.
Zapraszam do rezerwowania miejsc pisząc na maila biuro@dawidmazur.pl, telefonicznie: +48 511 705 940 lub klikając w poniższy banner: