Fotograf ślubny Tarnów – zatrzymajmy wspólnie czas

Fotograf ślubny Tarnów – dokładnie pomiędzy Krakowem a Rzeszowem leży Tarnów. Bywam w Tarnowie często, jako fotograf ślubny i wiem, że jest nie tylko atrakcyjnym turystycznie miastem, ale i doskonałym miejscem na sesję ślubną. Zobaczcie, gdzie w Tarnowie i okolicy wykonać zdjęcia ślubne.

para młoda uchwycona przez fotografa ślubnego z Tarnowa

Fotografia ślubna Tarnów

Choć to para młoda ma pierwszeństwo w wyborze ciekawego miejsca na sesję ślubną w Tarnowie i okolicy, często to fotograf ślubny dzieli się swoimi pomysłami i inspiracjami. Moją propozycją są zakątki w Tarnowie, które posłużą za romantyczną scenerię fotografii ślubnych. Na przykład popularna, lecz nieustannie piękna starówka w Tarnowie wraz z okalającymi ją renesansowymi zabudowaniami, które jak sami sprawdzicie, mogą stanowić naprawdę urokliwą scenerię. Jeżeli chcecie poczuć się istnie królewsko, polecam udać się do Pałacu Sanguszków w Gumniskach, w dzielnicy Tarnowa. Sama budowla będzie cudownie zdobiła Wasze fotografie ślubne, ale polecam także przejść się po przylegającym do Pałacu parku oraz udać się na spacer po okolicznych terenach zielonych. Jest tam pięknie praktycznie o każdej porze roku :) Poszukując miejsca na zdjęcia ślubne w Tarnowie, warto wziąć pod uwagę Górę św. Marcina oraz zwiedzić znajdujące się na niej ruiny zamku. Gdy już wdrapiecie się na górę, zobaczycie całą panoramę Tarnowa. Idealne miejsce na zdjęcia ślubne w wykonaniu profesjonalnego fotografa ślubnego.

sesja plenerowa - fotografia ślubna Tarnów

Zdjęcia ślubne Tarnów – gdzie w Tarnowie i okolicy wykonać fotografie ślubne?

Aby w Tarnowie odnaleźć idealne miejsca na fotografie ślubne, nie trzeba długo szukać. Wystarczy wybrać się na spacer ze swoim fotografem ślubnym i uwiecznić urokliwe Stare Miasto, klimatyczne uliczki okalające starówkę czy zajrzeć do zielonych parków – na przykład Parku Strzeleckiego, Parku Sanguszków czy Piaskówki. Jako fotograf ślubny pracujący w Tarnowie, staram się pomagać przyszłym nowożeńcom w wyborze miejsca na ich sesję ślubną. Dlatego też oprócz najbardziej popularnych lokalizacji, często proponuję te mniej uczęszczane zakątki, w których osoby fotografowane poczują się całkowicie swobodnie. Są wśród nich oddalone od Tarnowa ciekawe zabytki takie jak Dworek Ignacego Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, Zamek w Dobczycach czy romantyczne okolice Dunajca. Poza tym parom młodym radzę, aby poszukując pomysłów i inspiracji na sesję ślubną w Tarnowie, wybrały miejsce, gdzie spotkali się pierwszy raz, a także zastanowili się nad swoimi pasjami. Może kochają konie, wtedy udalibyśmy się do stadniny, a może są niepoprawnymi wielbicielami gry w tenisa – co powiecie na sesję ślubną na kortach? :) Na pewno razem ze swoim fotografem ślubnym z Tarnowa uda się Wam ustalić wspólnie oryginalne miejsce na sesję ślubną i uwiecznić niezwykłą pamiątkę w postaci nietuzinkowych fotografii ślubnych.

sesja ślubna w parku w wykonaniu fotografa ślubnego z okolic Tarnowa

Dobry fotograf ślubny Tarnów – czyli jaki?

Co wyróżnia dobrego fotografa ślubnego? Czy to z Tarnowa czy innych okolic… Według mnie wysokie poczucie estetyki oraz znajomość zasad kadrowania i kompozycji. Jako doświadczony fotograf ślubny mogę wymienić dodatkowo zaradność, zdolność improwizacji oraz odnajdowanie się w niecodziennych okolicznościach. W końcu dobry fotograf ślubny towarzyszy parze młodej przez cały dzień i nie tylko pełni funkcję reportera, ale i często doradcy, dobrego znajomego czy psychologa. Jako fotograf ślubny pracujący w Tarnowie i na terenie Małopolski, już nie raz znalazłem się w sytuacji z pozoru bez wyjścia, lecz wspólnymi siłami połączonymi ze spokojem ducha i pozytywnym nastawieniem, wszystkiemu da się zaradzić i stworzyć profesjonalny reportaż ślubny.

Po czym, jeszcze na etapie poszukiwań, poznać, że fotograf ślubny jest mistrzem w swej dziedzinie? Należy bez wątpienia przejrzeć jego portfolio. W końcu nic lepiej nie świadczy o pracy fotografa ślubnego jak jego zdjęcia ślubne.

wyjście z kościoła po ślubie - wykonał Dawid Mazur fotograf ślubny Tarnów

Fotograf na ślub i wesele Tarnów

Jeżeli szukacie w Tarnowie i okolicy dobrego fotografa na ślub i wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni Wasz dzień, odezwijcie się do mnie. Chętnie udokumentuję Wasze przygotowania do ślubu, błogosławieństwo rodziców, przysięgę małżeńską, a także huczną zabawę na sali weselnej. W swoich reportażach ślubnych staram się zamykać każdą, nawet najmniej zauważalną chwilę, którą z biegiem lat będziecie wspominać ze łzami w oczach. Jako fotograf ślubny działam na terenie miasta Tarnów i okolicy, a także w obszarze Małopolski.

sesja slubna nad wodospadem - wykonanie Dawid Mazur fotografia ślubna Tarnów

Gdzie zorganizować wesele w Tarnowie i okolicy?

Będąc w roli fotografa weselnego, miałem okazję uczestniczyć w naprawdę wielu uroczystościach oraz przebywać na wielu salach weselnych. Stąd też mogę polecić Wam kilka sal w Tarnowie i okolicy, w których zorganizujecie huczne i udane wesele. Musicie zastanowić się tylko nad stylem przewodnim Waszego dnia. Czy ma być to ślub i wesele w stylu romantycznym bądź też glamour? Jeżeli tak, idealne okażą się takie miejsca, jak: Hotel Sezam w Pilznie oddalony od Tarnowa o zaledwie 15 km czy Restauracja Kasyno znajdująca się w samym Tarnowie.  Natomiast jeśli marzy Wam się ślub i wesele w stylu rustykalnym, powinniście zwrócić uwagę na stodołę w Kąśnej Dolnej położonej około 40 km od Tarnowa. Jako doświadczony fotograf na wesele widziałem nie jedną salę weselną w okolicy Tarnowa i powyższe mogę polecić z czystym sumieniem.

lawendowe pole w okolicy Tarnowa - fotografia ślubna

Fotograf ślubny Tarnów – oferta

Jeśli chcecie zatrudnić profesjonalnego fotografa ślubnego w Tarnowie, który stworzy dla Was unikalną pamiątkę w postaci eleganckiego reportażu ślubnego to proszę byście skontaktowali się ze mną. Napiszcie czego potrzebujecie, jakie są Wasze oczekiwania a ja przedstawię Wam ofertę fotografii ślubnej skrojonej idealnie pod Wasze potrzeby.

Dlaczego ja?

Nie chcę i nie będę Was przekonywał dlaczego to ja powinienem Was fotografować. W kwestii fotografowania ślubów wierzę w coś w rodzaju przeznaczenia. Jestem zdania, że jeśli dane jest nam pracować razem to tak będzie. Ze swojej strony mogę jedynie zagwarantować 110% zaangażowania jak podczas każdego zlecenia.

dawid mazur fotograf ślubny Stalowa Wola Krosno Podkarpackie

Poznaj moje
historie

Skontaktuj
się ze mną