Hello Prints – Unique Stationery and Paper Gooods

Elegancka papeteria ślubna

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem zaproszeń na swój ślub to papeteria ślubna z rzeszowskiej firmy Hello Prints będzie dla Was doskonałym wyborem. Decydując się na zamówienie możecie być pewni, że każdy ślub traktują w wyjątkowy sposób, bo każdy ślub jest wyjątkowy dla wszystkich Par Młodych. Takie też jest podejście do pracy w Hello Prints.

Od początku do końca współracują z klientem aby idealnie dopasowac projekty graficzne i wykonać papeterię, która pozwoli poczuć gościom klimat czekającej ich uroczystości. Zwracamy uwagę na estetykę wykonania i wysoką jakość druku oraz wykończenia papieru. Oferujemy Wam luksusową papeterię w dobrym stylu i na najwyższym poziomie.

Wybór to świetna rzecz dlatego w ofercie firmy znajdziecie wiele zestawów papeterii w różnych stylach. Wzory kwiatowe na wiosenne wesela, klasyczne popularne bez względu na trendy czy minimalistyczne i nowoczesne kolekcje.

Specjalnościa Hello Prints są świetnie zaprojektowane i wykonane plany stołów oraz ankiety weslene i księgi gości od tradycyjnych albumów po obrazy na płótnie na odciski palców.

Plan stołów

Dobrze przygotowany plan stołów to nie tylko ładny wygląd ale również przejrzysty i czytelny sposób rozplanowania układu stołów na planie. Plan stołów lub tablica powitalna wykonana w dużym rozmiarze wygląda po prostu rewelacyjnie.  W ofercie znajdziecie typowe wzory z usadzeniem gości według numerów stołów jak również projekty z alfabetyczną listą gości.

Ofertę sprawdzicie w linku poniżej:
https://helloprints.com.pl/papeteria/slub-i-wesele/plany-stolow/

Księgi gości, ankiety weselne

Księgi gości to przede wszystkim fantastyczna pamiątka na przyszłość ale także pomysł na zaangażowanie gości w stworzenie kreatywnego prezentu dla nich samych. Ankiety weselne lub księgi ankiet to również rozrywka polegająca na odpowiedzi na zadane pytania. I w księgach gości i w ankietach można również wklejać zdjęcia z fotobudki lub instaxa. Alternatywne księgi gości to obrazy na płótnie służące do pozostawiania odcisków palców i/lub podpwisów oraz życzeń.

Dostępne wzory sprawdzicie klikając w link:
https://helloprints.com.pl/ksiegi-wpisow-gosci/

Indywidualne projekty

Jeżeli szukacie projektów indywodualnych to przygotujemy dla Was profesjonalne ilustracje i rysunki, które oddadzą Wasz charakter oraz specyfikę miejsca lub klimat uroczystości. Indywidualne projekty to niepowtarzalność i unikalność wyróżniająca się spośród setek innych projektów.