Fotograf ślubny Mielec – odkryjmy fotograficzne
uroki Podkarpacia!

Fotograf ślubny Mielec powinien cenić szczególnie – nie tylko ze względu na ciekawe miejsca na zdjęcia, ale i ze względu na Jadernówkę – muzeum historii fotografii, pierwotnie będące domem objazdowego fotografa, który pod koniec XIX wieku w Mielcu postanowił zapuścić korzenie. Jak widzicie, zwiedzając Mielec, fotograf ślubny może, a nawet powinien, wyskoczyć na godzinę, dwie i poszerzyć swoją wiedzę branżową!

fotografia ślubna w lesie niedaleko mielca

Wróćmy jednak do fotografii ślubnej. Mielec to miasto idealne do zorganizowania sesji ślubnej, poślubnej, narzeczeńskiej i każdej innej, która uwieczni niepowtarzalny etap Waszego życia. Skąd we mnie przekonanie, że to niemałe miasto na Podkarpaciu skrywa w sobie wiele piękna? Jestem fotografem ślubnym, którego siedziba znajduje się zaledwie godzinę drogi od Mielca! Równie często bywam też w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Krośnie czy innych Podkarpackich miejscowościach.
Zatem co powiecie na spotkanie na mieleckim rynku, wypicie aromatycznej kawy w jednej z przytulnych knajp, spacer bulwarami nad Wisłoką i wspólne poszukiwanie idealnych miejsc na zdjęcia ślubne? Mam już kilka propozycji, spójrzcie!

Fotografia ślubna Mielec – miejsca na wyjątkowe fotografie

Fotografia ślubna i Mielec to duet idealny z kilku powodów. Między innymi dlatego, że jest to podkarpackie miasto położone w Kotlinie Sandomierskiej, przytulone do rzeki Wisłoki, z bujnymi lasami będącymi pozostałością po Puszczy Sandomierskiej. Dzięki temu i udamy się na spacer bulwarami nad Wisłoką, i wykonamy naturalne fotografie ślubne w mieleckich lasach. Ale to nie wszystko! Możemy także zwiedzić rynek z pokaźnymi fontannami, leżącą nieopodal secesyjną Willę Weryński, przejść się ulicą Adama Mickiewicza i przystanąć przy zabytkowej Księgarni Dębickich, a także obejrzeć Pałacyk Oborskich. Jeżeli będziecie znużeni już miejską architekturą, zabiorę Was nad Stawy Cyranowskie, gdzie o zachodzie słońca, w tafli wody odbiję
Wasze przytulone sylwetki. Jak widzicie, fotografia ślubna i Mielec są nierozłączni!
W podkarpackim miasteczku znajdą coś dla siebie zarówno pary zakochane w
zielonych, leśnych kadrach, jak i te, którym marzy się sesja na zamku.   
Jeśli mowa o pałacykach, fortecach i innych monumentalnych budowlach, w
niewielkiej odległości od Mielca znajdują się ciekawe obiekty historyczne takie jak
Zamek w Przecławiu czy Zamek w Baranowie Sandomierskim. A może… marzą Wam się zdjęcia ślubne na plaży, ale do morza jest zdecydowanie za daleko? Co powiecie na kameralną sesję nad zalewem Żwirki?

zdjęcie ze ślubu w kościele w mielcu

Zdjęcia ślubne Mielec

Podobają Wam się moje pomysły na zdjęcia ślubne w miejscowości Mielec? A może macie inne propozycje? Jestem otwarty na każdą z nich! Ponadto jako fotograf ślubny, który nieustannie rozwija się i szuka nowych kadrów, oferuję Wam ujęcia z drona! Zobaczycie, że zdjęcia ślubne w Mielcu i okolicach wykonane dronem, będą zapierać dech w piersiach i wywoływać westchnienia podziwu!

Fotograf na wesele Mielec

Macie już zarezerwowaną salę, a może nawet zespół, ale szukacie jeszcze fotografa na wesele w Mielcu? Byłbym ogromnie szczęśliwy, mogąc towarzyszyć Wam podczas najważniejszego w życiu dnia! Zerknijcie na moje portfolio, przeczytajcie kilka słów o mnie i zdecydujcie, czy właśnie o takich zdjęciach i o takim fotografie na wesele marzyliście. Nie zapominajcie też, że fotograf na wesele, nie tylko w Mielcu ;)) powinien zaoferować Wam coś więcej, niż tylko zdjęcia – przede wszystkim szalenie ważne zabezpieczenie Waszego reportażu. Nie zapomnijcie zapytać fotografa, czy wykonuje kopie zapasowe zdjęć! Utrata tak cennej pamiątki jest po prostu niewyobrażalna. Po rozmowie z profesjonalnym fotografem na wesele wszystkie Wasze wątpliwości powinny zostać rozwiane. Powinniście za to czuć „chemię”, to, że nadajecie na podobnych falach, oraz że właśnie ten człowiek będzie Waszym fotografem na wesele w Mielcu!

sesja z szybowcem w tle nieopodal mielca

Dlaczego ja?

Nie chcę i nie będę Was przekonywał dlaczego to ja powinienem Was fotografować. W kwestii fotografowania ślubów wierzę w coś w rodzaju przeznaczenia. Jestem zdania, że jeśli dane jest nam pracować razem to tak będzie. Ze swojej strony mogę jedynie zagwarantować 110% zaangażowania jak podczas każdego zlecenia.

wesele w mielcu - fotografia ślubna

Poznaj moje
historie

Skontaktuj
się ze mną