FOTOGRAFIA ŚLUBNA STALOWA WOLA – ODWIEDŹMY RAZEM PODKARPACIE

Wybierając się na wycieczkę po skarbach Podkarpacia, warto zajrzeć do Stalowej Woli. Jako fotograf ślubny mieszkający całkiem niedaleko nieraz już przekonałem się o urokach średniej wielkości miasteczek, składających się na całe piękno województwa podkarpackiego. Zobaczcie sami, gdzie w Stalowej Woli wykonać zdjęcia ślubne i gdzie jeszcze warto udać się z fotografem.

PROFESJONALNY FOTOGRAF ŚLUBNY STALOWA WOLA

Miasto Stalowa Wola jest na mapie kraju stosunkowo nowe, bo zostało założone dopiero przed II wojną światową, gdy wdrażano w życie projekt Centralnego Okręgu Przemysłowego, a sama nazwa Stalowa Wola miała jednoznacznie kojarzyć się z przemysłem. Dzisiaj widać, że miejsce to nie zapomniało o swojej przeszłości, lecz jednocześnie wypiękniało jak brzydkie kaczątko. Stąd też przyszłym parom młodym pochodzącym z okolic Podkarpacia, polecam wykonać fotografie ślubne w rodzimym mieście. Gdzie? Jako fotograf ślubny nie mogę pominąć Pałacu Lubomirskich w Rozwadowie – dzielnicy Stalowej Woli. Budynek ten wchodzi w skład Turystycznego Szlaku Gniazd Rodowych Lubomirskich, który swoją drogą polecam zwiedzić. Oprócz ciekawej architektury Pałac Lubomirskich wyróżnia zielony ogród doskonały do romantycznych zdjęć ślubnych. Poza tym przez Stalową Wolę przebiega IX Trasa Szlaku Architektury Drewnianej, a do jej zabytków należy Kościół św. Floriana. Na jego tle również można wykonać pamiątkowe fotografie ślubne.

fotografia ślubna w stalowej woli

POLECANY FOTOGRAF NA WESELE STALOWA WOLA

Planując swój jedyny w życiu dzień ślubu, przyjdzie czas, w którym będziecie szukać dobrego fotografa na wesele i wasz ślub. Jak się za to zabrać? Przede wszystkim wpiszcie w wyszukiwarkę daną frazę w stylu: Fotograf ślubny Stalowa Wola, ale to już chyba macie za sobą. Następnie przejrzyjcie kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt portfolio fotografów ślubnych z okolic Stalowej Woli i obejrzyjcie zdjęcia ślubne, które mieli okazję wykonać. Oceńcie, czy trafiają w Waszą estetykę, czy też są za mocno wyretuszowane. Jeżeli traficie na tego idealnego fotografa na wesele – nic nie stoi na przeszkodzie, aby wejść w zakładkę kontakt i do niego napisać. Jeżeli ciekawi Was, jak wygląda współpraca ze mną, opisałem ją tutaj krok po kroku.

nocne zdjęcia ślubne stalowa wola

zabawa weselna stalowa wola

zdjęcie na weselu w stalowej woli

fotografia ślubna w stalowej woli

ELEGANCKIE ZDJĘCIA ŚLUBNE STALOWA WOLA

Pałac Lubomirskich w Rozwadowie i zabytkowy drewniany Kościół św. Floriana to tylko namiastka uroku podkarpackiego miasta. Stalowa Wola dla fotografa ślubnego to przede wszystkim bujna roślinność przepływającego przez miasto Sanu oraz romantyczna scenografia całej Kotliny Sandomierskiej, na której położona jest Stalowa Wola. Zdjęcia ślubne nad brzegiem rzeki, nad jeziorem czy w lesie to doskonałe rozwiązanie dla nowożeńców, którzy stronią od wzroku ciekawskich przechodniów. Miłośnikom natury polecam odwiedzić także malownicze Lasy Janowskie leżące zaledwie 30 km od Stalowej Woli. Poza tym coraz bardziej popularna staje się sesja ślubna w trakcie wesela. Jak to wygląda? Fotograf porywa na około pół godziny parę młodą i wspólnie udają się do ogrodu sali weselnej czy okolicznej, romantycznej scenerii. Jeżeli interesuje Was, jak wygląda taka sesja plenerowa, zobaczcie na moje zdjęcia ślubne w Dworze Olimp w Stalowej Woli. Tutaj magii dodało światło reflektorów, altana spowita w wieczornym mroku oraz… okna pięknej sali weselnej na Podkarpaciu.

GDZIE ZORGANIZOWAĆ WESELE W STALOWEJ WOLI?

Jeżeli wybraliście już miejsce w Stalowej Woli na Wasze fotografie ślubne, pozostało już tylko zapoznać się z ciekawymi miejscami na wesele. Jako fotograf ślubny miałem okazję wykonywać reportaż w Dworze Olimp w Stalowej Woli i z ręką na sercu muszę polecić Wam to miejsce. Dwór Olimp jeszcze przed przekroczeniem progu robi ogromne wrażenie, które potęguje się po wejściu do jego wnętrza oraz zwiedzeniu okolicznej zieleni. Jeżeli szukacie sali weselnej w podobnej stylistyce, zerknijcie na ofertę Dworu Ordynata w Stalowej Woli. A jeśli interesuje Was bardzo popularny i niezwykle estetyczny rustykalny styl wesela, zapoznajcie się z Dworem Polskim Krucze Gniazdo w Przyszowie.

przygotowania ślubne na zdjęciach ślubnych w stalowej woli

PONADCZASOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA STALOWA WOLA

Jako fotograf ślubny z okolic Stalowej Woli staram się nie poprzestawać na zdobytej wcześniej wiedzy, tylko poszerzać ją oraz wzbogacać proponowaną Wam ofertę. Dlatego, jeżeli marzy Wam się coś zupełnie niecodziennego, fotografia ślubna która będzie zapierać dech w piersiach nawet po wielu latach po ślubie, zerknijcie na moje portfolio oraz blog gdzie publikuję różnorodne reportaże ślubne i sesje moich par młodych.

W swojej ofercie posiadam również zdjęcia ślubne z drona. Tym sposobem w szerszej perspektywie uwiecznimy wszystkich zgromadzonych na ogrodzie sali weselnej gości, miejsce ślubu, ale przede wszystkim dron przyda nam się na sesji ślubnej. Zobaczycie, że to niewielkie urządzenie potrafi stworzyć naprawdę mnóstwo zachwycających i oryginalnych kadrów, nie tylko w Stalowej Woli, ale w każdym zakątku naszego kraju do którego mnie zaprosicie. Często bywam w takich miastach jak: Rzeszów, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno czy Mielec.

Fotograf na wesele – Stalowa Wola – Dlaczego ja?

Nie chcę i nie będę Was przekonywał dlaczego to ja powinienem Was fotografować w wyjątkowym dniu wesela w Stalowej Woli lub jej okolicach. W kwestii fotografowania ślubów wierzę w coś w rodzaju przeznaczenia. Jestem zdania, że jeśli dane jest nam pracować razem to tak będzie. Ze swojej strony mogę jedynie zagwarantować 110% mojego zaangażowania jak podczas każdego zlecenia. Wszystko po to by stworzyć dla Was niezwykłą pamiątkę ślubną!

dawid mazur fotograf ślubny Stalowa Wola Krosno Podkarpackie

Poznaj moje
historie

Skontaktuj
się ze mną