Fotograf ślubny Przemyśl – udajmy się razem w fotograficzną podróż po Podkarpaciu!

Fotograf ślubny, Przemyśl i… do zestawu doskonałego brakuje jeszcze tylko Was – pary wspaniałych, zakochanych w sobie ludzi! Choć jeszcze się nie znamy, mam już mnóstwo pomysłów na Wasze fotografie ślubne w Przemyślu. Wiem też, że spędzimy razem bardzo kreatywny i produktywny czas! Co powiecie na spacer po renesansowym Zamku Kazimierzowskim, zwiedzanie zabytkowego rynku z kolorowymi kamienicami, odkrywanie tajemnic na Zamku Krasiczyn lub spacer wzdłuż rzeki San? To tylko kilka koncepcji na Waszą sesję ślubną. Jeżeli chcecie, aby wyglądała zupełnie inaczej, zgadzam się na wszystko! Jako fotograf ślubny, Przemyśl i jego uroki będę poznawał razem z Wami. Już nie mogę się doczekać!


Tymczasem spójrzcie na zdjęcia wykonane na Zamku Krasiczyn. We wnętrzu tak monumentalnej budowli można poczuć się jak prawdziwa para królewska! Można też wykonać zapierającą dech w piersiach pamiątkę, która w wyjątkowych chwilach będzie ożywiała Wasze wspomnienia! Jeśli do tego wszystkiego fotograf ślubny doda ujęcia dronem… Przemyśl i jego okolice to zdecydowanie świetne miejsca na zdjęcia, prawda?

fotografia ślubna w parku w krasiczynie niedaleko przemyśla

Fotografia ślubna w Przemyślu – moc możliwości!

Czy fotografia ślubna, Przemyśl, spacer nad rzeką San, sesja na renesansowym Zamku Kazimierzowskim i zdjęcia z panoramą miasta nie brzmią jak plan doskonały? Brzmią, jeśli to właśnie Wy znaleźlibyście się na fotografiach ślubnych! Przemyśl to podkarpackie, niemałe miasto, które skrywa w sobie wiele tajemnic i uroku. To tutaj znajduje się pochyły rynek z zabytkowymi kamienicami, to tutaj można przespacerować się nad rzeką San, udać na wycieczkę czerwonym szlakiem turystycznym prowadzącym na pobliskie wzniesienia, wspiąć na Kopiec Tatarski z widokiem na Przemyśl, a nawet zimą zjechać na nartach! To właśnie z Przemyśla do Zamku w Krasiczynie jest zaledwie kilka minut drogi. W podobnej odległości znajduje się także piękny ogród botaniczny w Bolestraszycach czy, trochę dalej, rezerwat przyrody Krępak. Jak widzicie, fotografia ślubna w Przemyślu to zarówno kadry na łonie natury, jak i zdjęcia z monumentalną architekturą w tle. Tutaj, na Podkarpaciu, każdy znajdzie coś dla siebie! A ja, fotograf ślubny, z przyjemnością to uwiecznię!

zdjęcia ślubne w przemyślu - fotograf ślubny przemyśl

Fotograf na wesele w Przemyślu

Szukacie fotografa na wesele w Przemyślu? Zgłaszam się na ochotnika! Oferuję Wam wyjątkowy reportaż ze ślubu i wesela, jeśli tylko będziecie chcieli, wzbogacony ujęciami z drona. Ale to nie wszystko. „W cenie” otrzymacie także kilkunastoletnie doświadczenie w pracy fotografa ślubnego połączone ze świeżym spojrzeniem wciąż szukającym nowości. Otrzymacie również empatycznego człowieka ceniącego sobie życzliwą i swobodną atmosferę. Uwierzcie, że nadawanie na podobnych falach ze swoim fotografem jest naprawdę istotne. Jeśli poszukujecie właśnie takiego fotografa na wesele w Przemyślu, będę zaszczycony, móc dokumentować Wasz długo wyczekiwany dzień! Napiszcie do mnie, zadzwońcie i opowiedzcie swoją historię.

Jako fotograf często bywam również w takich miastach Podkarpacia jak: Rzeszów, Krosno, Tarnobrzeg, Stalowa Wola czy Mielec.

fotografia ślubna w lesie niedaleko przemyśla

Dlaczego ja?

Nie chcę i nie będę Was przekonywał dlaczego to ja powinienem Was fotografować. W kwestii fotografowania ślubów wierzę w coś w rodzaju przeznaczenia. Jestem zdania, że jeśli dane jest nam pracować razem to tak będzie. Ze swojej strony mogę jedynie zagwarantować 110% zaangażowania jak podczas każdego zlecenia.

dawid mazur fotograf ślubny Stalowa Wola Krosno Podkarpackie

Poznaj moje
historie

Skontaktuj
się ze mną