FOTOGRAFIA ŚLUBNA KROSNO – SFOTOGRAFUJMY WASZĄ MIŁOŚĆ NA PIĘKNYM PODKARPACIU!

 

Fotografia ślubna i Krosno to duet idealny. To właśnie tutaj, na Podkarpaciu słynącym z malowniczych wzniesień, spełniam się jako fotograf ślubny i to właśnie w Krośnie i okolicach wykonuję Wasze najpiękniejsze fotografie ślubne. Krosno to miasto położone w Kotlinie Jasielsko-Krośnieńskiej przecięte rzeką Wisłok i zasilającą ją strugą Lubatówką, pełne placówek kulturalnych i sportowych. Ale to nie one interesują fotografa ślubnego najbardziej, a urokliwy ryneczek otoczony fasadami niewielkich kamienic, szlak turystyczny prowadzący na Zamek Kamieniec z widokiem na Krosno, a także Rezerwat Skalny Prządki i wiele innych, zjawiskowych miejsc idealnych na wykonanie romantycznych zdjęć ślubnych. Spójrzcie na kilka z nich, które wykonałem w Krośnie i pobliskich miasteczkach Podkarpacia!

POLECANY FOTOGRAF ŚLUBNY KROSNO

Dlaczego Krosno jest dla mnie, jako fotografa ślubnego, tak atrakcyjne? Między innymi dlatego, że znajduje się na moim rodzinnym Podkarpaciu, które darzę niemałym sentymentem! Dzięki temu, jeśli nie będziecie mieli pomysłu na lokalizację sesji ślubnej na Podkarpaciu, zaproponuję Wam kilka urokliwych miejsc. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to właśnie Krosno! Fotograf ślubny, choć na ślubie i weselu powinien być praktycznie niezauważalny, dobrze, jeśli w chwilach zawahania pary młodej wyciągnie pomocną dłoń i pokieruje nowożeńców. Dlatego też wykorzystuję swe wieloletnie doświadczenie i staram się zawsze pomagać Wam, kiedy tylko zasygnalizujecie taką potrzebę. Możecie liczyć na mnie zarówno w kwestii zaproponowania miejsca na Wasze zdjęcia ślubne, jak i w ślubnych, nieplanowanych sytuacjach awaryjnych podczas reportażu ślubnego.

PONADCZASOWE ZDJĘCIA ŚLUBNE KROSNO

Miasto leżące nieopodal kilku szlaków turystycznych, w centrum którego znajduje się urokliwy ryneczek i wiele innych, wartych odwiedzenia miejsc? To Krosno! Zdjęcia ślubne wykonane właśnie tutaj będą najpiękniejszą pamiątką Waszego życia. Możemy wspólnie zwiedzić Krosno, odkrywając jego tajemnice. Możemy także udać się na wyprawę na Zamek Kamieniec w Odrzykoniu, a wspinając się na wzgórze, na którym leży, wykonać zdjęcia ślubne z Krosnem w tle. Proponuję, aby kontynuować podróż i skierować się w stronę Rezerwatu Skalnego Prządki, gdzie figury stworzone przez siły natury posłużą nam za ciekawe tło do zdjęć ślubnych.

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA KROSNO I OKOLICE

Krosno i okolice wielokrotnie posłużyło mnie i moim parom za romantyczne tło do fotografii ślubnych. Jak już widzieliście, odkrywaliśmy piękno Zamku Kamieniec w Odrzykoniu, łapaliśmy promienie złotej godziny w Iwoniczu-Zdrój, a także wykonywaliśmy zdjęcia ślubne wśród szumu wodospadu znajdującego się w Rudawce Rymanowskiej. Podobają Wam się te ujęcia? Marzy Wam się zjawiskowa fotografia ślubna? Krosno i okolice będą dla niej idealnym tłem!

FOTOGRAF NA ŚLUB I WESELE KROSNO

Jako fotograf na ślub i wesele już nie raz odwiedziłem Krosno. Dokumentowałem szaloną zabawę na salach weselnych w, między innymi, Domu weselnym Dwa Serca czy Domu weselnym G-Katering. Chętnie i z Wami spędzę ten najważniejszy w życiu dzień! Jako fotograf na wesele z okolic Krosna oferuję Wam nie tylko wzruszające zdjęcia ślubne, ale również wieloletnie doświadczenie, empatię i swobodną atmosferę – cechy tak istotne u fotografa na ślub i wesele!

Dlaczego ja?

Nie chcę i nie będę Was przekonywał dlaczego to ja powinienem Was fotografować. W kwestii fotografowania ślubów wierzę w coś w rodzaju przeznaczenia. Jestem zdania, że jeśli dane jest nam pracować razem to tak będzie. Ze swojej strony mogę jedynie zagwarantować 110% zaangażowania jak podczas każdego zlecenia.

Sprawdź ofertę
dawid mazur fotograf ślubny Stalowa Wola Krosno Podkarpackie

Mam nadzieję, że już niebawem spotkamy się, czy to w Krośnie, czy innym miejscu na Podkarpaciu lub dalej w Polsce, i wykonamy ponadczasową pamiątkę z Waszego wielkiego wydarzenia! Zapraszam Was serdecznie do kontaktu!

  • Date Format: DD dot MM dot YYYY